Księgowość, podatki i finanse
Info: doradztwo podatkowe Kraków

Jeden z zespołów naszego instytutu zajmuje się pomocą prawną związanego z postępowaniem podatkowym. Naszym klientom pomagamy przygotować odpowiednią dokumentację oraz pisma, a także reprezentujemy ich przed sądami administracyjnymi lub też przed Trybunałem Konstytucyjnym. Zapewniamy fachowe porady i najwyższe standardy usług.

Info: koperty z logo firmy

Zapewniamy wszystkim z Państwa dostęp do profesjonalnego drukowania bezpiecznych kopert, za pomocą których można elegancko przedstawić firmową korespondencję. Zapewniamy kompleksowe usługi i oferujemy wyjątkowo szybkie realizowanie zleceń, a Klienci doceniają nas za bardzo atrakcyjne ceny produktów.

Info: Obsługa firm w upadłości

Kancelaria świadczy wsparcie, jeśli chodzi o przedsiębiorstwa, które są zadłużone i chcą skorzystać z możliwości pozbycia się długu poprzez sprzedaż majątku i spłacenie należności. Prawnicy mogą świadczy wsparcie, w takiej sytuacji, jaką jest obsługa firm w upadłości - możliwe jest zarówno przygotowanie dokumentów jak i reprezentowanie klienta przed organami.

Info: Puls Biznesu - Pracownia Finansowa

Gdy nad światem krąży widmo globalnego kryzysu gospodarczego, pojawia się chęć zabezpieczenia kapitału przed inflacją. Ciekawą opcją jest inwestycja w odnawialne źródła energii. Jak podaje Pracownia Finansowa w wywiadzie dla Pulsu Biznesu, mamy do czynienia z rekordowym zainteresowaniem udziałem w projektach na rynku OZE.

Info: Franczyza

To właśnie nasza firma oferuje najlepsze, nowoczesne i zawsze sprawdzone pomysły na firmę, które z pewnością spełnią Twoje najśmielsze oczekiwania - franczyza w Polsce! Proponujemy rozwiązania najwyższej klasy, które pozwolą Twojemu przedsiębiorstwu na rozwój! Zainteresowany? Zgłoś się zatem do nas już dziś. Czekamy na Ciebie!

Info: Komornik sądowy

W przypadku kiedy wierzyciel nie jest w stanie polubownie odzyskać spłaty długu, może skierować sprawę do postępowania sądowego. Wówczas sąd decydując o nakazie spłaty wystawia tzw. tytuł wykonawczy, który potwierdza istnienie obowiązku spłaty wierzytelności. Z takim tytułem wierzyciel może udać się do egzekutora obejmującego rewir właściwy do zamieszkania dłużnika. Komornik Sądowy Agnieszka Nowak prowadzi swoją kancelarię w Puławach. Udzielamy informacji na temat sporządzenia wniosku o egzekucję.

Info: Tłumacz przysięgły języka włoskiego Szczecin

Jako tłumacz przysięgły języka włoskiego, posiadam oficjalne uprawnienia i pełnomocnictwo do wykonywania przekładów przysięgłych, które są ważne i prawnie wiążące. Moje usługi obejmują tłumaczenie różnego rodzaju dokumentów, takich jak akty urodzenia, małżeństwa, dyplomy, umowy i wiele innych. Zapraszam!

Info: Biuro tłumaczeń specjalistycznych

Posiadamy długie doświadczenie w przygotowywaniu przekładów pisemnych i ustnych w różnych językach. Nasze biuro tłumaczeń specjalistycznych mieści się w Krakowie, jednak regularnie przyjmuje zlecenia z całej Polski, jak i innych państw. Dbamy nie tylko o poprawność gramatyczną, ale i stylistyczną oraz kulturową.

Info: Kredyt samochodowy w Niemczech

Naszą pasją są samochody. Codziennie szukamy dla naszych Klientów nowych aut, które będą spełniały wszystkie ich potrzeby i oczekiwania. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nie każdego stać na tak duży wydatek. Z tego względu pomagamy uzyskać nie kredyt samochodowy w Niemczech. Do tego procesu będziesz potrzebował dowodu osobistego, ostatniego odcinka wypłaty, konta bankowego oraz meldunku.

© 2023 www.eksperyment9.pl