Księgowość, podatki i finanse
Info: doradztwo podatkowe Kraków

Jeden z zespołów naszego instytutu zajmuje się pomocą prawną związanego z postępowaniem podatkowym. Naszym klientom pomagamy przygotować odpowiednią dokumentację oraz pisma, a także reprezentujemy ich przed sądami administracyjnymi lub też przed Trybunałem Konstytucyjnym. Zapewniamy fachowe porady i najwyższe standardy usług.

Info: koperty z logo firmy

Zapewniamy wszystkim z Państwa dostęp do profesjonalnego drukowania bezpiecznych kopert, za pomocą których można elegancko przedstawić firmową korespondencję. Zapewniamy kompleksowe usługi i oferujemy wyjątkowo szybkie realizowanie zleceń, a Klienci doceniają nas za bardzo atrakcyjne ceny produktów.

Info: Obsługa firm w upadłości

Kancelaria świadczy wsparcie, jeśli chodzi o przedsiębiorstwa, które są zadłużone i chcą skorzystać z możliwości pozbycia się długu poprzez sprzedaż majątku i spłacenie należności. Prawnicy mogą świadczy wsparcie, w takiej sytuacji, jaką jest obsługa firm w upadłości - możliwe jest zarówno przygotowanie dokumentów jak i reprezentowanie klienta przed organami.

Info: Puls Biznesu - Pracownia Finansowa

Gdy nad światem krąży widmo globalnego kryzysu gospodarczego, pojawia się chęć zabezpieczenia kapitału przed inflacją. Ciekawą opcją jest inwestycja w odnawialne źródła energii. Jak podaje Pracownia Finansowa w wywiadzie dla Pulsu Biznesu, mamy do czynienia z rekordowym zainteresowaniem udziałem w projektach na rynku OZE.

Info: Tłumacz przysięgły języka włoskiego Szczecin

Jako tłumacz przysięgły języka włoskiego, posiadam oficjalne uprawnienia i pełnomocnictwo do wykonywania przekładów przysięgłych, które są ważne i prawnie wiążące. Moje usługi obejmują tłumaczenie różnego rodzaju dokumentów, takich jak akty urodzenia, małżeństwa, dyplomy, umowy i wiele innych. Zapraszam!

Info: Biuro tłumaczeń specjalistycznych

Posiadamy długie doświadczenie w przygotowywaniu przekładów pisemnych i ustnych w różnych językach. Nasze biuro tłumaczeń specjalistycznych mieści się w Krakowie, jednak regularnie przyjmuje zlecenia z całej Polski, jak i innych państw. Dbamy nie tylko o poprawność gramatyczną, ale i stylistyczną oraz kulturową.

Info: Długopisy reklamowe

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w ramach której znajdziecie liczne długopisy reklamowe z nadrukiem oraz inne produkty, jakie zaopatrzone przez nas zostaną w wybrane przez Was hasła marketingowe oraz firmowe logo. Przygotowane przez nas rozwiązania sprawdzają się dla różnego rodzaju przedsiębiorstw.

Info: Obsługa księgowa firm

Przedsiębiorcom z Wrocławia i regionu śląskiego oferujemy nasze profesjonalne usługi finansowe i rachunkowe. Prowadzona przez nas obsługa księgowa firm to działanie kompleksowe, które odciąży Ciebie i Twoich pracowników, aby mogli zająć się rozwijaniem działalności zamiast wypełnianiem rutynowych dokumentów.

© 2024 www.eksperyment9.pl