Przemysł i gospodarka
Info: Separatory tłuszczów

Niedługo przyjedzie ktoś, by zbadać teren, żeby mogły powstać odpowiednie plany. Nie mogę się doczekać, aż to wszystko powstanie. Słyszałem, że takie separatory tłuszczów są bardziej ekologiczne, a co najważniejsze dla mnie, bardziej ekonomiczne. Zaoszczędzę dużo na tym przedsięwzięciu. Dobrze się stało, że nie było tutaj możliwości połączyć się z główną oczyszczalnią, bo inaczej nigdy bym o tej opcji się nie dowiedział. Separatory tłuszczów to dobre rozwiązanie.

Info: Profile montażowe

Systemy nośne (osprzęt elektroinstalacyjny, profile montażowe) zwykle są przykręcane do sufitu pomieszczenia. Systemy samonośne chronią kable przed działaniem czynników zewnętrznych. Pomagają również uporządkować przewody. Trasy kablowe chronią przewody przed kontaktem z gruntem, a także np. gryzoniami, które mogłyby uszkodzić kable. Profesjonalne systemy samonośne dostępne są w sklepach z osprzętem elektroinstalacyjnym, czyli akcesoriami służącymi do budowy instalacji elektrycznej.

Info: Bomar

Jesteśmy doświadczoną firmą, która dostarcza na polski rynek produkty takie jak przecinarki Bomar. Dbamy o to, by zapewniać naszym klientom dostęp do najwyższej jakości narzędzi, dlatego też podstawą naszej oferty stały się niezawodne przecinarki Bomar i piły taśmowe. Serdecznie zapraszamy do zakupów!

Info: Barwniki do tworzyw

W ofercie firmy znaleźć można tylko sprawdzone akcesoria oraz peryferia do przetwórstwa plastiku i materiałów pochodnych. W rezultacie firma Master Colors Sp. z o.o. jest rzetelnym partnerem, dystrybuującym między innymi koncentraty i barwniki do tworzyw sztucznych Deifel, płyty magnetycznych, a także suszarki, młyny i inne niezawodne urządzenia.

Info: Biura do wynajęcia Warszawa

Dzięki współpracy z naszym biurem macie Państwo pewność, że znajdziecie dogodne dla Was biuro w szybkim czasie. Od lat prowadzimy wynajem biur. Warszawa, jako dynamicznie rozwijające się miasto, przyciąga coraz liczniej biznesy, którym my pomagamy znaleźć biuro. Zapraszamy do kontaktu. Nasi przedstawiciele chętnie pomogą Państwu zorganizować wynajem biur w Warszawie.

Info: Inhibitory chroniące przed korozją

Zabezpieczenia antykorozyjne chronią metalowe części przed zgubnym działaniem wody i wilgoci. Dzięki naszym zabezpieczeniom antykorozyjnym Państwa maszyny będą działały o wiele dłużej. Możecie u nas Państwo nabyć zabezpieczenia długotrwale, polegające m.in. na cynkowaniu lub chromowaniu, ale także zabezpieczenia antykorozyjne czasowe.

Info: Klimawent: Komora bezechowa

W naszej ofercie znajduje się także komora bezechowa, która pozwala na uzyskiwanie produkcji filmowej bez odbijania dźwięku. Komora bezechowa możliwa jest do wynajęcia po uprzednim kontakcie z naszymi przedstawicielami. Kontakt dostępny jest na naszej stronie internetowej, gdzie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Info: Wykrojniki

Są to narzędzia robocze, czy też wspomagające odpowiedzialne przede wszystkim za dzielenie lub też dziurkowanie taśmy z blachy lub innego materiału. Wykrojniki stanowią nieodłączny element każdego zakładu produkcyjnego czy też przemysłowego. Firma Palimet zajmuje się ich projektowaniem oraz wykonywaniem. Zapraszamy!

Info: Element do dzbanka Brita Maxtra

Oferujemy Państwu wysokiej jakości certyfikowane urządzenia odkamieniające wodę i usuwające z niej szkodliwe metale ciężkie. Jednym z nich jest wkład Brita Maxtra, kompatybilny z dzbankami dostępnymi w sklepie Tanie-Kupowanie. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii i użytym materiałom sorpcyjnym AQUALIS, produkt ten zapewnia niezawodne, wieloletnie działanie.

Info: Wciągnik elektryczny

Sprzedajemy urządzenia do transportu oraz podnoszenia ładunków o bardzo wysokiej masie. W sklepie Alma możecie nabyć między innymi lekki wciągnik elektryczny SHZ 500, który jest w stanie podnieść towar na wysokość do 14 metrów w pionie przy prędkości 12m/min przy pracy bez zblocza lub 6m/min ze zbloczem. Wyposażony jest on w zasilanie 230 V ~ 50 Hz.

Info: wiązki samochodowe skup

Najlepsza oferta na skup wiązek samochodowych czeka na Ciebie właśnie w naszej firmie. Jeżeli zależy Ci na tym, aby korzystać z najlepszych rozwiązań na rynku, jesteśmy gotowi zapewnić Ci to, czego potrzebujesz. Profesjonalny skup wiązek samochodowych - to właśnie nasza specjalność. Więcej informacji na nasz temat znajdziesz na stronie internetowej.

Info: Adwokat sprawy rodzinne

Nasza kancelaria świadczy pomoc prawną w postępowaniach, które określane są jako sprawy rodzinne i opiekuńcze. Adwokat świadczy usługi przy rozwodach, separacjach, postępowaniach o alimenty czy podział majątku wspólnego. Pomoc kancelarii opiera się na udzielaniu porad prawnych, sporządzaniu opinii, umów i pism czy zastępstwie procesowym przed sądami.

Info: Rozwód

Spory i sprawy wymagają dużo siły i pracy zarówno od klienta, jak i od radcy prawnego. Rozwód może przybierać różne formy: z orzekaniem lub bez orzekania o winie, z alimentami lub orzekaniem o kontaktach z dziećmi. Przy prowadzeniu tego typu spraw nasza kancelaria z Gdańska poza regulacjami prawnymi, stara się wykazywać empatią i wsparciem psychicznym.

Info: Deratyzacja

Nasz specjalnością jest działalność usługowa, w ramach której pomagamy naszym Klientom w pozbyciu się z ich mieszkań lub biur uciążliwych i bardzo niehigienicznych gryzoni. Deratyzacja prowadzona przez naszą profesjonalną firmę One Trap prowadzona jest przy zastosowaniu metod skutecznych, a jednocześnie bezpiecznych dla otoczenia.

Info: Regulamin loterii promocyjnej i audioteksowej

Dokument ten stanowi niezbędny załącznik do wniosku, który musi zostać złożony do odpowiednich organów udzielających zgodę na przeprowadzenie wydarzenia. Regulamin loterii promocyjnej/audiotekstowej powinien określać między innymi jej nazwę, zasady prowadzenia, wskazanie organu wydającego zezwolenie, czas trwania, wartość puli nagród oraz sposób i termin ogłaszania wyników. Kancelaria Radcy Prawnego Artur Muranowicz oferuje swoim klientom pomoc formalną w zakresie obsługi loterii, w tym przygotowanie wszelkiej niezbędnej dokumentacji.

© 2018 www.eksperyment9.pl