Przemysł i gospodarka
Info: Hale stalowe

Obecne hale stalowe są bardzo drogą inwestycją ponieważ materiał z którego są wykonywane jest bardzo trudno dostępny w naszym regionie i trzeba go importować z bardzo dalekich krajów. Dlatego też wprowadza się nowoczesne technologie i hale stalowe powstają bez używania na tak dużą skalę stali. Jest to bardzo dobry pomysł i bardzo dobra koncepcja ponieważ można wówczas zaoszczędzić bardzo duże pieniądze i przeznaczyć je na zupełnie inne cele.

Info: Separatory tłuszczów

Niedługo przyjedzie ktoś, by zbadać teren, żeby mogły powstać odpowiednie plany. Nie mogę się doczekać, aż to wszystko powstanie. Słyszałem, że takie separatory tłuszczów są bardziej ekologiczne, a co najważniejsze dla mnie, bardziej ekonomiczne. Zaoszczędzę dużo na tym przedsięwzięciu. Dobrze się stało, że nie było tutaj możliwości połączyć się z główną oczyszczalnią, bo inaczej nigdy bym o tej opcji się nie dowiedział. Separatory tłuszczów to dobre rozwiązanie.

Info: Profile montażowe

Systemy nośne (osprzęt elektroinstalacyjny, profile montażowe) zwykle są przykręcane do sufitu pomieszczenia. Systemy samonośne chronią kable przed działaniem czynników zewnętrznych. Pomagają również uporządkować przewody. Trasy kablowe chronią przewody przed kontaktem z gruntem, a także np. gryzoniami, które mogłyby uszkodzić kable. Profesjonalne systemy samonośne dostępne są w sklepach z osprzętem elektroinstalacyjnym, czyli akcesoriami służącymi do budowy instalacji elektrycznej.

Info: Bomar

Jesteśmy doświadczoną firmą, która dostarcza na polski rynek produkty takie jak przecinarki Bomar. Dbamy o to, by zapewniać naszym klientom dostęp do najwyższej jakości narzędzi, dlatego też podstawą naszej oferty stały się niezawodne przecinarki Bomar i piły taśmowe. Serdecznie zapraszamy do zakupów!

Info: Koncentraty barwiące

W ofercie firmy znaleźć można tylko sprawdzone akcesoria oraz peryferia do przetwórstwa plastiku i materiałów pochodnych. W rezultacie firma Master Colors Sp. z o.o. jest rzetelnym partnerem, dystrybuującym między innymi koncentraty i barwniki do tworzyw sztucznych Deifel, płyty magnetycznych, a także suszarki, młyny i inne niezawodne urządzenia.

Info: Biura do wynajęcia Warszawa

Dzięki współpracy z naszym biurem macie Państwo pewność, że znajdziecie dogodne dla Was biuro w szybkim czasie. Od lat prowadzimy wynajem biur. Warszawa, jako dynamicznie rozwijające się miasto, przyciąga coraz liczniej biznesy, którym my pomagamy znaleźć biuro. Zapraszamy do kontaktu. Nasi przedstawiciele chętnie pomogą Państwu zorganizować wynajem biur w Warszawie.

Info: Inhibitory chroniące przed korozją

Zabezpieczenia antykorozyjne chronią metalowe części przed zgubnym działaniem wody i wilgoci. Dzięki naszym zabezpieczeniom antykorozyjnym Państwa maszyny będą działały o wiele dłużej. Możecie u nas Państwo nabyć zabezpieczenia długotrwale, polegające m.in. na cynkowaniu lub chromowaniu, ale także zabezpieczenia antykorozyjne czasowe.

Info: Uszczelki gumowe

Firma Lender proponuje swoim Klientom bardzo wysokiej klasy amortyzatory i uszczelki gumowe, które powinny spełnić oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających osób. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą produktów, które zdecydowanie zmienią Państwa spojrzenie na amortyzatory. Gorąco polecamy asortyment tej firmy.

Info: Przemysłowe

Nasze produkty są powszechnie wykorzystywane w branży metalurgicznej, farmaceutycznej, chemicznej, rolnej czy spożywczej. Kurtyny przemysłowe od KP-PCV są wykonane z pasków wyciętych z gotowych formatek polichlorku winylu. Gotowe wyroby dopasowane do Państwa potrzeb można zamówić w naszym sklepie internetowym.

Info: Klimawent: Komora bezechowa

W naszej ofercie znajduje się także komora bezechowa, która pozwala na uzyskiwanie produkcji filmowej bez odbijania dźwięku. Komora bezechowa możliwa jest do wynajęcia po uprzednim kontakcie z naszymi przedstawicielami. Kontakt dostępny jest na naszej stronie internetowej, gdzie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Info: Wykrojniki

Są to narzędzia robocze, czy też wspomagające odpowiedzialne przede wszystkim za dzielenie lub też dziurkowanie taśmy z blachy lub innego materiału. Wykrojniki stanowią nieodłączny element każdego zakładu produkcyjnego czy też przemysłowego. Firma Palimet zajmuje się ich projektowaniem oraz wykonywaniem. Zapraszamy!

Info: Element do dzbanka Brita Maxtra

Oferujemy Państwu wysokiej jakości certyfikowane urządzenia odkamieniające wodę i usuwające z niej szkodliwe metale ciężkie. Jednym z nich jest wkład Brita Maxtra, kompatybilny z dzbankami dostępnymi w sklepie Tanie-Kupowanie. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii i użytym materiałom sorpcyjnym AQUALIS, produkt ten zapewnia niezawodne, wieloletnie działanie.

Info: Producent impregnatów

Lubońska firma Luvena jest producentem impregnatów do drewna, wykładzin i tkanin. Skuteczność działania produktu jest gwarantowana przez niemiecka firmę certyfikującą TUV. Preparaty stanowią ochronę ogniową, przeciwgrzybiczną i przeciw owadom. Nasze środki znacznie opóźniają moment zajęcia się ogniem.

Info: Roboty automatyzujące przemysł

Roboty przemysłowe to nie tylko precyzja i wysoka jakość pracy. Robotyka jest naszą pasją i specjalnością. Projektujemy, budujemy, wdrażamy nowe systemy – wszystko aby usprawnić pracę Twojej firmy przy widocznych oszczędnościach wynikających z automatyzacji procesu technologicznego. Zajmujemy się także całym procesem wdrażania robotów przemysłowych w Państwa firmach. Nasze systemy są zgodne z obowiązującymi normami bezpieczeństwa. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań służymy pomocą.

Info: Wciągnik elektryczny

Sprzedajemy urządzenia do transportu oraz podnoszenia ładunków o bardzo wysokiej masie. W sklepie Alma możecie nabyć między innymi lekki wciągnik elektryczny SHZ 500, który jest w stanie podnieść towar na wysokość do 14 metrów w pionie przy prędkości 12m/min przy pracy bez zblocza lub 6m/min ze zbloczem. Wyposażony jest on w zasilanie 230 V ~ 50 Hz.

© 2017 www.eksperyment9.pl