Szkolenia i konferencje
Info: Gry edukacyjne dla dzieci

Przygotowaliśmy ofertę produktów, które z pewnością urozmaicą i uatrakcyjnią każdy rodzinny wieczór. Przedstawiamy gry edukacyjne dla dzieci i młodzieży, które nie tylko rozwijają ich kreatywność, ale także pozwalają nauczyć się nowych rzeczy. Ponadto w naszym asortymencie znaleźć można także planszówki logiczne, strategiczne i matematyczne oraz różnego typu układanki.

Info: Przyrządy pomiarowe

Podczas pracowania z substancjami chemicznymi w laboratorium bardzo ważna jest dokładność, dlatego sprawdź oferowane w naszym sklepie przyrządy pomiarowe do pomiaru PH, temperatury i wielu innych ważnych czynników. W razie potrzeby zapraszamy także do kontaktu, z chęcią doradzimy jakie urządzenie będzie najlepsze do konkretnych badań!

Info: Facet5

Nasza firma oferuje dostęp do narzędzia psychometrycznego wykorzystywanego w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi. Facet5 służy do oceny osobowości zawodowej, która pomaga zrozumieć cechy charakterystyczne dla danej jednostki, oparte na 5 głównych obszarach: energii, zastosowania, zorganizowania, empatii i kontroli.

© 2024 www.eksperyment9.pl