Szkolenia i konferencje
Info: Iso 14001

Jedną z najważniejszych norm koniecznych do wdrożenia w każdej organizacji, która posiada aspiracje do tego, aby efektywnie wykorzystywać swoje zasoby, jest system zarządzania środowiskiem. Regulacja, która obejmuje to zagadnienie jest ISO 14001, którą wdrażać zdolne jest Centrum Doskonalenia Meritum.

Info: Trecom - Szkolenie CCNA

Chcesz odnieść sukces w branży teleinformatycznej? Centrum Szkoleniowe Trecom w Warszawie zaprasza wszystkich chętnych (nie tylko informatyków) do podjęcia nauki na kursie Cisco CCNA - jest to pierwszy stopień zaawansowania w zakresie instalowania i konfigurowania sieci komputerowych. Po rocznej nauce trzeba zdać egzamin.

Info: Szkolenia SEP

W ramach świadczonych przez nas usług znajdziecie kursy organizowane i prowadzone przez naszych doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów. Dzięki nim możliwe jest zapewnienie właściwego bezpieczeństwa i higieny pracy dla pracowników Waszego przedsiębiorstwa. Znajdziecie u nas także szkolenia SEP. Wszystkie kursy wykonywane są w profesjonalnej formie, a także najbardziej konkurencyjnych cenach. Dzięki temu będziecie mogli przeszkolić osoby, a także zmniejszyć koszty, jakie są w związku z tym ponoszone.

© 2018 www.eksperyment9.pl