Zdrowie i higiena
Info: Bausch soczewki - kontaktowe

Jeżeli szukają Państwo najlepszych produktów dla osób z wadami wzroku, zachęcamy do skorzystania z oferty naszego internetowego sklepu. Prezentujemy soczewki kontaktowe Bausch, wyróżniające się niezwykłą wygodą noszenia i skutecznością. Nie wysuszają oczu i doskonale dopasowują się do ich kształtu. Oferujemy atrakcyjnie niskie ceny.

Info: Medycyna estetyczna Lubuskie

Oferujemy naszym klientom najróżniejsze zabiegi upiększające. Obecnie nasi klienci proszą głównie o dwa podstawowe zabiegi: powiększenia ust i usunięcia zmarszczek za pomocą botoxu. Specjaliści pracujący w naszym gabinecie szybko dostosowali ofertę naszego gabinetu do zapotrzebowania naszych klientów, sprawiając, że głównym przez nas wykonywanym zabiegiem jest medycyna estetyczna. Zapraszamy do naszych gabinetów w Zielonej Górze.

Info: Zniszczone włosy

Zmatowiała, wysuszona i pozbawiona blasku fryzura to z pewnością koszmar każdej kobiety. Nieodpowiednia dieta, zły sposób mycia i suszenia czy też nieodpowiednie środki pielęgnujące - te wszystkie czynniki mogą wpływać na zniszczone włosy. Hair Medica to kompendium wiedzy na temat sposobów na odbudowę i regenerację fryzury.

Info: http://www.realbeauty.pl/skora-glowy/choroby/choroby-wlosow-i-skory-glowy/

Bardzo często pojawiające się problemy z łysieniem czy też różnego rodzaju wypryskami skóry głowy, są związane z nieodpowiednią dietą, nadmiernym stresem, zaburzeniami w funkcjonowaniu gospodarki hormonalnej, lub też mają podłoże genetyczne. Więcej o chorobach włosów dowiesz się odwiedzając stronę internetowa Real Beauty.

Info: stomatologia

Zapraszamy do skorzystania z usług dentystycznych naszego gabinetu stomatologicznego, w którym przyjmuje doświadczony, dobry dentysta. Nasze gabinety zlokalizowane są w Poznaniu. Realizujemy w nich takie usługi, jak: stomatologia zachowawcza, estetyczna, endodoncja, protetyka, chirurgia, profilaktyka.

Info: Terapia odwykowa

Dzięki nam staną Państwo na nogi i wykonają pierwszy krok ku zupełnie innej, szczęśliwej przyszłości. Terapia odwykowa w ośrodku Attente to gwarancja skuteczności i profesjonalnej opieki. Możemy pomóc każdej uzależnionej osobie pod warunkiem, że sama będzie miała w sobie wiele zaangażowania i determinacji. Serdecznie zapraszamy do Tęczy.

Info: Podnośnik dla niepełnosprawnych

Witaj w firmie Medus. Specjalizujemy się w dystrybucji wysokiej klasy sprzętów i akcesoriów medycznych oraz rehabilitacyjnych. Dostępny w naszej ofercie podnośnik dla niepełnosprawnych to znaczące ułatwienie w opiece nad osobą sparaliżowaną lub ze znacznie ograniczoną sprawnością ruchową. Urządzenie pozwala bezpiecznie i sprawnie podnieść osobę z pozycji leżącej do pionu, w celu wykonania niezbędnych zabiegów higienicznych i pielęgnacyjnych, takich jak mycie, zmiana opatrunku, zmiana pieluchy czy ubrania.

Info: Okulista Kalisz

Jeżeli borykasz się z chorobą oczu i potrzebujesz szybkiej i skutecznej pomocy - pomocny z pewnością okaże się lekarz okulista. Przychodząc do naszego gabinetu możesz liczyć na to, że zajmie się Tobą najlepszy specjalista w swojej dziedzinie, który udzieli Ci niezbędnej pomocy na najwyższym poziomie. Jesteśmy przyjaźnie nastawieni do pacjentów i otwarci na ich potrzeby. Współpracujący z nami optometrysta to osoba, która wykazuje się cierpliwością i zrozumieniem. Wszystko to sprawia, że nasz gabinet mieszczący się w Kaliszu cieszy się zaufaniem wielu klientów.

Info: Implanty zębów katowice

Na naszej stronie internetowej sprawdzisz zakres świadczonych usług w naszym gabinecie w Tychach obok Katowic. Znajdziecie u nas pomoc ze strony naszych doświadczonych dentystów, dzięki którym możliwe jest wykonywanie także skomplikowanych zabiegów. Przygotowane przez nas zostaną działania, mające na celu otrzymywanie pięknego i zdrowego wyglądu dla Waszych zębów. Oferowane są przez nas między innymi licówki porcelanowe, czy implanty zębów, dzięki którym możliwe jest uzupełnianie braków w uzębieniu. Gwarantujemy fachową oraz miłą obsługę.

Info: aparaty słuchowe

W celu wzmocnienia sygnałów dźwiękowych, a tym samym poprawy jakości życia, polecamy różnorodne aparaty słuchowe, które dzięki dostępnym opcjom, można dobrać do indywidualnych preferencji użytkownika. Posiadamy dyskretne modele wewnątrzuszne oraz zauszne, umiejscowione za małżowiną, w których dźwięk jest przekazywany przy pomocy wężyka.

Info: Probiotyki

Preparaty, które pomagają utrzymać równowagę mikroflory jelitowej - poprzez zmniejszenie liczby szkodliwych bakterii i wzbogacenie jej o bakterie pożyteczne, to probiotyki. W naszym sklepie posiadamy produkty, które bazują na kompozycji wyselekcjonowanych mikroorganizmów. Należą do nich produkty takie jak SCD Xtra Life czy esencja składająca się z 11 szczepów mikroorganizmów.

Info: Pobyty długoterminowe dla seniorów

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z wsparcia Centrum Opiekuńczo-rehabilitacyjnego, oferującego pomoc dla osób starszych. Przygotowaliśmy pobyty długoterminowe dla seniorów, szczególnie samotnych i schorowanych. Zapewniamy wsparcie medyczne, rehabilitacyjne oraz terapeutyczne, poprzez zajęcia grupowe.

© 2019 www.eksperyment9.pl