Zdrowie i higiena
Info: Bausch soczewki - kontaktowe

Jeżeli szukają Państwo najlepszych produktów dla osób z wadami wzroku, zachęcamy do skorzystania z oferty naszego internetowego sklepu. Prezentujemy soczewki kontaktowe Bausch, wyróżniające się niezwykłą wygodą noszenia i skutecznością. Nie wysuszają oczu i doskonale dopasowują się do ich kształtu. Oferujemy atrakcyjnie niskie ceny.

Info: Medycyna estetyczna Lubuskie

Oferujemy naszym klientom najróżniejsze zabiegi upiększające. Obecnie nasi klienci proszą głównie o dwa podstawowe zabiegi: powiększenia ust i usunięcia zmarszczek za pomocą botoxu. Specjaliści pracujący w naszym gabinecie szybko dostosowali ofertę naszego gabinetu do zapotrzebowania naszych klientów, sprawiając, że głównym przez nas wykonywanym zabiegiem jest medycyna estetyczna. Zapraszamy do naszych gabinetów w Zielonej Górze.

Info: Zniszczone włosy

Zmatowiała, wysuszona i pozbawiona blasku fryzura to z pewnością koszmar każdej kobiety. Nieodpowiednia dieta, zły sposób mycia i suszenia czy też nieodpowiednie środki pielęgnujące - te wszystkie czynniki mogą wpływać na zniszczone włosy. Hair Medica to kompendium wiedzy na temat sposobów na odbudowę i regenerację fryzury.

Info: http://www.realbeauty.pl/skora-glowy/choroby/choroby-wlosow-i-skory-glowy/

Bardzo często pojawiające się problemy z łysieniem czy też różnego rodzaju wypryskami skóry głowy, są związane z nieodpowiednią dietą, nadmiernym stresem, zaburzeniami w funkcjonowaniu gospodarki hormonalnej, lub też mają podłoże genetyczne. Więcej o chorobach włosów dowiesz się odwiedzając stronę internetowa Real Beauty.

Info: stomatologia

Zapraszamy do skorzystania z usług dentystycznych naszego gabinetu stomatologicznego, w którym przyjmuje doświadczony, dobry dentysta. Nasze gabinety zlokalizowane są w Poznaniu. Realizujemy w nich takie usługi, jak: stomatologia zachowawcza, estetyczna, endodoncja, protetyka, chirurgia, profilaktyka.

Info: Terapia odwykowa

Dzięki nam staną Państwo na nogi i wykonają pierwszy krok ku zupełnie innej, szczęśliwej przyszłości. Terapia odwykowa w ośrodku Attente to gwarancja skuteczności i profesjonalnej opieki. Możemy pomóc każdej uzależnionej osobie pod warunkiem, że sama będzie miała w sobie wiele zaangażowania i determinacji. Serdecznie zapraszamy do Tęczy.

Info: Podnośnik dla niepełnosprawnych

Witaj w firmie Medus. Specjalizujemy się w dystrybucji wysokiej klasy sprzętów i akcesoriów medycznych oraz rehabilitacyjnych. Dostępny w naszej ofercie podnośnik dla niepełnosprawnych to znaczące ułatwienie w opiece nad osobą sparaliżowaną lub ze znacznie ograniczoną sprawnością ruchową. Urządzenie pozwala bezpiecznie i sprawnie podnieść osobę z pozycji leżącej do pionu, w celu wykonania niezbędnych zabiegów higienicznych i pielęgnacyjnych, takich jak mycie, zmiana opatrunku, zmiana pieluchy czy ubrania.

Info: Okulista Kalisz

Jeżeli borykasz się z chorobą oczu i potrzebujesz szybkiej i skutecznej pomocy - pomocny z pewnością okaże się lekarz okulista. Przychodząc do naszego gabinetu możesz liczyć na to, że zajmie się Tobą najlepszy specjalista w swojej dziedzinie, który udzieli Ci niezbędnej pomocy na najwyższym poziomie. Jesteśmy przyjaźnie nastawieni do pacjentów i otwarci na ich potrzeby. Współpracujący z nami optometrysta to osoba, która wykazuje się cierpliwością i zrozumieniem. Wszystko to sprawia, że nasz gabinet mieszczący się w Kaliszu cieszy się zaufaniem wielu klientów.

Info: Implanty zębów katowice

Na naszej stronie internetowej sprawdzisz zakres świadczonych usług w naszym gabinecie w Tychach obok Katowic. Znajdziecie u nas pomoc ze strony naszych doświadczonych dentystów, dzięki którym możliwe jest wykonywanie także skomplikowanych zabiegów. Przygotowane przez nas zostaną działania, mające na celu otrzymywanie pięknego i zdrowego wyglądu dla Waszych zębów. Oferowane są przez nas między innymi licówki porcelanowe, czy implanty zębów, dzięki którym możliwe jest uzupełnianie braków w uzębieniu. Gwarantujemy fachową oraz miłą obsługę.

Info: aparaty słuchowe

W celu wzmocnienia sygnałów dźwiękowych, a tym samym poprawy jakości życia, polecamy różnorodne aparaty słuchowe, które dzięki dostępnym opcjom, można dobrać do indywidualnych preferencji użytkownika. Posiadamy dyskretne modele wewnątrzuszne oraz zauszne, umiejscowione za małżowiną, w których dźwięk jest przekazywany przy pomocy wężyka.

Info: Pobyty długoterminowe dla seniorów

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z wsparcia Centrum Opiekuńczo-rehabilitacyjnego, oferującego pomoc dla osób starszych. Przygotowaliśmy pobyty długoterminowe dla seniorów, szczególnie samotnych i schorowanych. Zapewniamy wsparcie medyczne, rehabilitacyjne oraz terapeutyczne, poprzez zajęcia grupowe.

Info: Zdrowe odchudzanie

Jestem dietetykiem oraz doradcą żywieniowym. Podczas konsultacji przeprowadzam specjalistyczny wywiad, który uwzględnia ilość oraz godziny przyjmowanych dotychczas posiłków oraz choroby, które mają wpływ na właściwą dietę. Zdrowe odchudzanie to nie głodówka ani wieczny detoks - to przede wszystkim zmiana nawyków żywieniowych na korzystniejsze dla danego organizmu.

Info: Masaż kręgosłupa

Gabinet fizjoterapii oferuje metody, które mają za zadanie pomóc pacjentom w szybszym powrocie do sprawności oraz zredukować lub zniwelować ból. W zakres usług wchodzi leczenie schorzeń takich jak np. przewlekły ból kręgosłupa, migrena, dyskopatie oraz rwa kulszowa. Podczas kuracji stosowana jest między innymi kinezyterapia oraz masaż kręgosłupa.

© 2019 www.eksperyment9.pl