Agencje reklamowe
Info: rynek reklam

Marketing internetowy to obecnie najskuteczniejsza metoda promocji na rynku reklam. Nasza agencja interaktywna Sunrise System specjalizuje się w działaniach z nim związanych, proponując Klientom specjalistyczne usługi z zakresu pozycjonowania stron www, linków sponsorowanych oraz wielu innych, korzystnych pakietów.

Info: http://www.jetline.pl/

Nasza firma zajmuje się projektowaniem, produkcją i montażem różnych form reklamy zewnętrznej. Jedną z nich jest wielki format. Umieszczony na budynkach widoczny jest dla każdego z dużej odległości. To szansa na zaprezentowanie swojej marki w sposób, który będzie wzbudzał zaufanie. Zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

Info: Empir

Interesuje Państwa profesjonalny druk? Poznań to miejsce, gdzie znajduje się drukarnia offsetowa Empir oferująca usługi poligraficzne na najwyższym poziomie. Proponujemy Państwu wydruk w najwyższej jakości. Posiadamy odpowiednie do tego celu przeszkolenie. Korzystamy wyłącznie z najlepszych technologii i materiałów.

Info: Litery 3D Warszawa

Już niedługo nie będziesz musiał się martwić, że Twój sklep nie jest widoczny. Wystarczy, że zajrzysz na stronę internetową firmy Advertteam z Warszawy, gdzie czekają na ciebie ciekawie zaprojektowane, odznaczające się energooszczędnością świetlne litery 3D. Dostępne są modele o różnych rozmiarach w większej lub mniejszej ilości.

Info: Stoiska targowe

Jeśli właśnie otworzyli państwo jakieś przedsiębiorstwo na terenie Wielkopolski - musicie zgłosić się do nas! Pomożemy wam, tworząc profesjonalne stoiska wystawiennicze oraz świadcząc inne usługi reklamowe. Poznań potrzebuje rozwoju, a nasza firma ma za zadanie wspierać lokalne przedsięwzięcia, które przyczyniają się do rozkwitu miasta.

Info: Koperty firmowe

Zastanawiasz się, które przedsiębiorstwo oferuje najlepsze koperty firmowe na rynku? Szukasz estetycznych elementów do pakowania listów oraz różnego rodzaju dokumentacji? W takim razie skontaktuj się bezpośrednio z nami. Jesteśmy tu właśnie po to, żeby zaproponować Tobie rozwiązania na najwyższym poziomie.

Info: Przetargi mediowe

Na stronie internetowej znajdziesz ofertę firmy specjalizującej się w audytach i optymalizacji wydatków na reklamę w telewizji, radio, prasie oraz internecie. W ofercie m.in. przetargi mediowe, monitoring skuteczności działań promocyjnych, negocjowanie cen z dostawcami kampanii oraz doradztwo strategiczne.

Info: Usługi fotograficzne

W naszej firmie szczycimy się tym, że w pracy wykorzystujemy najnowocześniejsza technikę, dzięki temu nasze usługi fotograficzne są na tak wysokim poziomie, a ich wachlarz nieustannie się rozszerza. Niedawno, do swojej oferty wprowadziliśmy filmy 3d, a także filmowanie dronem, dzięki czemu możemy jeszcze ciekawiej utrwalać ważne dla Państwa chwile.

Info: Maszyny spożywcze

W naszym asortymencie, poza akcesoriami związanymi z przemysłem stolarskim, poligraficznym czy budowlanym, znajdują się także maszyny spożywcze. Dostępne są urządzenia do przetwórstwa m. in. mięsnego, cukierniczego i mleczarskiego. Ponadto, dysponujemy także urządzeniami chłodniczymi i wentylacyjnymi.

Info: Bandy sportowe

Jednymi z najpopularniejszych nośników reklamy na meczach są bandy sportowe. Umożliwiają one wyświetlanie różnego rodzaju spotów marketingowych, jak również sponsorów danego wydarzenia. Produkowane przez naszą firmę konstrukcje zbudowane są z dowolnej liczby modułów, które zestawiane są ze sobą na wybraną długość, np. boiska do piłki nożnej. Każdy z nich posiada solidne kółka, umożliwiające łatwe przemieszczanie poszczególnych elementów. Można stawiać je zarówno na halach, jak i odkrytych stadionach. Są one bowiem odporne na warunki atmosferyczne.

© 2019 www.eksperyment9.pl