RTV/AGD, IT
Info: AdWords

Zachęcamy do zapoznania się z propozycją na szybką, skuteczną i niedrogą reklamę w wyszukiwarce stron internetowych Google. AdWords z pewnością przypadnie do gustu tym, którzy oczekują natychmiastowych efektów. Zapłać za kliknięcia i ciesz się wyższym poziomem odwiedzin Twojej strony internetowej. Zainteresowany? Czekamy na kontakt.

Info: Sunrise System

Obecnie, tylko skuteczna reklama w Internecie daje szansę na wypromowanie swojej firmy. Reklamą internetową zajmuje się Sunrise System - firma z dużym doświadczeniem. Skutecznie pomoże Ci zaistnieć w Internecie i dotrzeć do co raz większej liczby klientów.

Info: Piekarniki do zabudowy

Dzisiaj piekarniki do zabudowy są jak najbardziej funkcjonalne ale także posiadają bardzo duże walory estetyczne a to połączenie jest rzeczywiście bardzo korzystne. Obecnie trzeba sobie jasno powiedzieć, że piekarniki do zabudowy to absolutna przyszłość i inwestowanie w rzeczy innowacyjne, których przez bardzo długi okres czas po prostu brakowało.

Info: Elektroniczne ramki na zdjęcia

Jeżeli zależy Ci na niebanalnej promocji swojej firmy lub produktu, zainwestuj w multimedialne urządzenia, które zainteresują klientów Twoimi materiałami promocyjnymi. Nasza firma oferuje między innymi ramki cyfrowe, które pozwalają na prezentację zdjęć i innych materiałów reklamowych w formie slajdów.

Info: Niszczenie i utylizacja dokumentów

Wiele firm nie radzi sobie z ogromnymi ilościami produkowanej codziennie makulatury, zarówno tej poufnej, jak i całkowicie bezwartościowej. Polecamy w takim wypadku fachowe niszczenie dokumentów, brakowanie oraz utylizację makulatury, która później przydaje się w procesie ponownego produkowania papieru.

Info: centrala telefoniczna panasonic

Centrala telefoniczna to prosty sposób na znaczną poprawę sprawności komunikacji w firmie. Centrala telefoniczna stworzona przez naszych specjalistów to gwarancja sprawnego działania i łatwej obsługi. Zajmujemy się również tworzeniem sieci komputerowych czy systemów teleinformatycznych. Zapraszamy serdecznie!

Info: Producent wyrobów gumowych

Odbojnice, węże hydrauliczne, wykładziny, maty, płyty i wiele innych, znakomitych wyrobów gumowych, znajdziesz w ofercie przedsiębiorstwa Gumalit-Haas. Firma ta od ponad 30 lat działa w branży, stale udoskonalając jakość swoich produktów oraz poszerzając ofertę między innymi o produkty z poliuretanu. W rezultacie wykorzystania surowców od sprawdzonych producentów z Polski oraz Europy, firma gwarantuje te same, znakomite parametry każdego produktu. Sprawdź zakres ich zastosowania (między innymi w żegludze) i skorzystaj z oferty.

Info: Automatyzacja linii produkcyjnych

Zajmujemy się realizacją takich zadań, jak robotyzacja zakładów przemysłowych oraz optymalizacja i monitoring procesów wytwórczych. Automatyzacja linii produkcyjnych to m.in. wdrażanie różnych systemów sterowania czy systemów napędowych oraz budowa pasów technologicznych - wszystko dopasowane do profilu i indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa.

Info: Maszyny do oprawy spiralnej

Dużo łatwiej jest odnaleźć się w dokumentach czy notatkach, kiedy wszystkie kartki spięte są razem. Różnorodne maszyny do oprawy spiralnej, które znajdują się w naszej ofercie, umożliwiają sprawne bindowanie, nawijanie na plastikowe trzpienie i zaciski oraz perforowanie arkuszy, które szczególnie przydatne jest podczas produkowania kalendarzy.

Info: Skrzynie

W asortymencie naszej firmy znajdziecie najbardziej wydajne i wytrzymałe latarki diodowe. Dzięki ich wykorzystaniu możliwe jest uzyskanie dodatkowego źródła światła. Znajdziecie w naszej ofercie również skrzynie transportowe. Za ich sprawą możliwe jest odpowiednie zabezpieczenie przewożonych produktów.

Info: Farba ogniochronna do drewna

Jesteśmy sklepem zajmującym się sprzedażą wszelkich zabezpieczeń przeciwpożarowych. Farba ognioochronna do drewna, którą sprzedajemy, doskonale sprawdzi się na wszelkie rodzaje materiału - również sklejki, płyty wiórowe i włóknowe. Nasz produkt jest łatwy do nałożenia, nie powoduje dodatkowych obciążeń oraz nie zawiera rozpuszczalników aromatycznych.

Info: regały stojące

Wyposażenie lokali gastronomicznych w regały stojące lub wiszące to nie wszystko, bowiem istotna jest także strategia sprzedażowa, która należy ukryć w przestrzeni sklepów. Nasze regały pozwolą Tobie na uporządkowanie produktów i zaplecza w sklepie. Wejdź i zobacz naszą ofertę regałów i pojemników sklepowych.

Info: Drukarka fiskalna

Polecamy Państwu nasz asortyment, który stanowi idealne wyposażenie sklepu. Polecana przez nas drukarki fikalne, umożliwia drukowanie podwójnych rachunków, a także podłączenie do programu komputerowego, który stanowi główny element prowadzonej sprzedaży. Drukarka fiskalna dostępna jest u naszych dystrybutorów.

Info: Poliamid

Spośród wielu naszych tworzyw konstrukcyjnych, niektóre charakteryzują się szczególnymi właściwościami. Należy do nich poliamid - element mający bardzo wysoką zdolność tłumienia drgań i wytrzymałość mechaniczną, co jest szczególnie przydatne przy produkcji maszyn. Cechuje go też odporność na promieniowanie wysokoenergetyczne.

Info: Zarządzanie serwerami

Oferujemy obsługę informatyczną, która zapewnić Ci obniżenie kosztów i pozwoli odmienić infrastrukturę teleinformatyczną całej firmy. Naszą specjalnością jest zarządzanie serwerami opierające się o aktualizacje systemów, optymalizację konfiguracji oprogramowania, czy monitoring usług i aktywności, czy archiwizację danych.

Info: Zegarki Vostok

W naszym sklepie internetowym każdy miłośnik dobrego w stylu będzie w stanie zaopatrzyć się w najlepsze dla siebie dodatki do garderoby. Nasz sklep ma w swoim asortymencie akcesoria łączące doskonały wygląd i pełną funkcjonalność, takie jak np. zegarki Vostok. Precyzyjne mechanizmy i piękne koperty sprawiają, że jest to doskonały wybór dla każdego!

Info: Rejestracja czasu pracy cena

Aby efektywnie zarządzać projektami należy najpierw obserwować pracę danej firmy. Monitoring działań powinien obejmować takie elementy jak rejestracja czasu pracy oraz tworzenie map czynności. Jesteśmy specjalistami, którzy działają w branż biznesowej od wielu lat. Pomagamy przedsiębiorcom osiągać jak najlepsze wyniki, zarówno jeśli chodzi o jakość pracy, jak i o finanse. Dlatego zachęcamy serdecznie do podjęcia z nami współpracy. Naszą ofertę kierujemy wszystkich właścicieli małych średnich i dużych firm.

Info: programy dla firm

Aby zrealizować zadania i wykazać się wysoką wydajnością, potrzebny jest odpowiedni system do kontroli działów. Nasza metodyka opiera się na założeniach modelu, mówiącego o skutecznym zarządzaniu przez wyznaczenie konkretnych i krótkoterminowych celów. Wdrażamy kompleksowe programy dla firm, aby zwiększyć ich efektywność pracy.

Info: osłony harmonijkowe

Marka ORING jest odpowiedzią na liczne problemy Klientów bezpośrednio związanych z branżą przemysłową. Nasz asortyment stanowią między innymi różnego typu ochraniacze do maszyn i obrabiarek. Tymi, które cieszą się największym powodzeniem, bez wątpienia są osłony harmonijkowe. Stworzone zostały przy wykorzystaniu najwyższej klasy materiałów technicznych dzięki czemu pozostają całkowicie odporne na jakiekolwiek uszkodzenia mechaniczne oraz wpływ zewnętrznych czynników chemicznych. Zachęcamy do lektury.

Info: Cynowanie miedzi

Świadczymy szeroko zakrojone usługi z zakresu zabezpieczenia antykorozyjnego metali. Jednym z zabiegów metalurgicznych jakie oferujemy jest cynowanie miedzi. Dzięki temu, powierzchnia metalu będzie odporna na utlenianie oraz na szkodliwe działanie związków siarki. Nasz zakład dysponuje najnowocześniejszym sprzętem produkcyjnym.

Info: zamki do drzwi HERKULES

Elektromagnetyczne zamki do drzwi HERKULES to zabezpieczenie jakiego potrzebujesz w swojej firmie. Produkt wykonany jest z wytrzymałej stali nierdzewnej. Sterowany jest on za pomocą elektronicznego systemu. W razie awarii zasilania możliwe jest użycie fizycznego klucza. Dzięki naszemu produktowi, wasze bramy będą bezpieczne.

Info: Toczenie CNC

Toczenie CNC wykonywane przez naszą profesjonalna firmę gwarantuje najwyższą jakość usługi. Korzystamy z najnowocześniejszych technologi i wieloletnie doświadczenia sprawia, że jesteśmy bezkonkurencyjni. Polecamy również usługi takie jak frezowanie czy gwintowanie. Już wiele klientów i firm zaufało naszym usługom toczenia CNC i frezowania. Polecamy!

Info: domofon bezprzewodowy

W asortymencie naszego sklepu znajdują się liczne domofony bezprzewodowe w wielu wariantach cenowych. Produkty mogą nadzorować jednocześnie od jednego do czterech wejść. Posiadają możliwość spersonalizowania urządzenia. Niektóre modele wyposażone są również w funkcję telefonu i mogą zostać podłączone do sieci telefonicznej.

Info: Plastikowe identyfikatory Proficard

Nasza firma działa na rynku kart plastikowych od kilku lat. Doskonale orientujemy się kierunkach rozwoju tej branży. Dlatego też wybraliśmy sobie jedną z wielu możliwych w tej branży ścieżek rozwoju. Naszą domeną są druk reklamowy i fotonadruki na kartach plastikowych. Druk reklamowy ma obecnie bardzo szerokie zastosowanie. nadruki wykonujemy w różnych technologiach - w zależności od zapotrzebowania i tego, do jakich celów dana karta plastikowa ma być używana. Istnieje możliwość spersonalizowania kart plastikowych. Więcej informacji można uzyskać na naszej stronie www.

Info: Producent frezów do drewna

Głównym profilem naszej działalności jest wykonawstwo różnego rodzaju sprzętów do prac stolarskich. Działamy też jako producent frezów do drewna. W naszej ofercie znajdują się różne rodzaje, między innymi monolityczne, trzpieniowe, tarczowe z ostrzami lutowanymi, a także do rzeźbienia. Wszystkie produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów.

Info: odbiór ścinek tkanin

Praca krawcowej lub szwaczki jest niezwykle wymagająca. Wiąże się z ogromną precyzją. Jednak także i z dużą ilością materiału, który nie zostanie już więcej wykorzystany, ponieważ jest zbyt mały. Nasza firma oferuje odbiór ścinek tkanin. To dobry sposób, abyś pozbył się niepotrzebnych skrawków, które zajmują miejsce.

Info: Osuszacz adsorpcyjny

Polecamy osuszacz adsorpcyjny - nowoczesne i niezwykle wydajne urządzenie, które zapewni każdemu nabywcy powody do długotrwałej satysfakcji. Jeżeli zależy Ci na tym, aby otrzymać sprzęt na najwyższym poziomie i nawiązać profesjonalną współpracę, znalazłeś się we właściwym miejscu. W naszej firmie pracują specjaliści, którzy dbają o to, by odpowiedzieć na potrzeby nabywców i dostarczyć im artykułów najwyższej jakości. Skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się, że lepszego osuszacza powietrza nie dostaniesz nigdzie indziej.

Info: Instalacje fotowoltaiczne

W ramach oferowanych przez nas usług proponujemy wysokojakościowe elementy, które wykorzystują odnawialne źródła energii do jej produkcji. Sieciowe instalacje fotowoltaiczne działają zawsze funkcjonalnie i niezawodnie, dzięki promieniom słonecznym. Wpadają one w panel i przemieniają się bezpośrednio w energię elektryczną. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się oraz skorzystania z naszej oferty, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku - warto zainwestować w ekologiczne rozwiązania!

Info: projektowanie maszyn przemysłowych Poznań

Firma zajmuje się tworzeniem modułowych linii produkcyjnych dla różnych branż. Projektowanie maszyn przemysłowych oraz ich budowa pozwala na stworzenie konstrukcji, która idealnie odpowiada potrzebom klienta. Siedziba firmy mieści się w Poznaniu. Oferta obejmuje zarówno proste, jak i wysoce wyspecjalizowane konstrukcje.

Info: X-Rite

W sklepie można nabyć profesjonalne urządzenia do kontroli barw. W asortymencie znajdują się akcesoria znanej firmy X-Rite, ułatwiające zarządzanie kolorami w poligrafii. Oferowane są spektrofotometry oraz densytometry, a także programy komputerowe służące do kalibrowania parametrów. Rozwiązania te są pomocne w różnych rodzajach druku.

© 2021 www.eksperyment9.pl