RTV/AGD, IT
Info: AdWords

Zachęcamy do zapoznania się z propozycją na szybką, skuteczną i niedrogą reklamę w wyszukiwarce stron internetowych Google. AdWords z pewnością przypadnie do gustu tym, którzy oczekują natychmiastowych efektów. Zapłać za kliknięcia i ciesz się wyższym poziomem odwiedzin Twojej strony internetowej. Zainteresowany? Czekamy na kontakt.

Info: Sunrise System

Obecnie, tylko skuteczna reklama w Internecie daje szansę na wypromowanie swojej firmy. Reklamą internetową zajmuje się Sunrise System - firma z dużym doświadczeniem. Skutecznie pomoże Ci zaistnieć w Internecie i dotrzeć do co raz większej liczby klientów.

Info: Piekarniki do zabudowy

Dzisiaj piekarniki do zabudowy są jak najbardziej funkcjonalne ale także posiadają bardzo duże walory estetyczne a to połączenie jest rzeczywiście bardzo korzystne. Obecnie trzeba sobie jasno powiedzieć, że piekarniki do zabudowy to absolutna przyszłość i inwestowanie w rzeczy innowacyjne, których przez bardzo długi okres czas po prostu brakowało.

Info: Elektroniczne ramki na zdjęcia - cyfrowe

Jeżeli zależy Ci na niebanalnej promocji swojej firmy lub produktu, zainwestuj w multimedialne urządzenia, które zainteresują klientów Twoimi materiałami promocyjnymi. Nasza firma oferuje między innymi ramki cyfrowe, które pozwalają na prezentację zdjęć i innych materiałów reklamowych w formie slajdów.

Info: Niszczenie i utylizacja dokumentów

Wiele firm nie radzi sobie z ogromnymi ilościami produkowanej codziennie makulatury, zarówno tej poufnej, jak i całkowicie bezwartościowej. Polecamy w takim wypadku fachowe niszczenie dokumentów, brakowanie oraz utylizację makulatury, która później przydaje się w procesie ponownego produkowania papieru.

Info: centrala telefoniczna panasonic

Centrala telefoniczna to prosty sposób na znaczną poprawę sprawności komunikacji w firmie. Centrala telefoniczna stworzona przez naszych specjalistów to gwarancja sprawnego działania i łatwej obsługi. Zajmujemy się również tworzeniem sieci komputerowych czy systemów teleinformatycznych. Zapraszamy serdecznie!

Info: Serwis klimatyzacji Poznań

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w ramach której znajdziecie wykonywany przez naszych doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów serwis klimatyzacji. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na przywracanie pełnej sprawności dla urządzeń, stosowanych w Waszych domach do wentylacji. Znajdziecie u nas fachową pomoc w najbardziej atrakcyjnych cenach. Zajmujemy się także wykonywaniem montażu wybranych instalacji w budynkach naszych klientów. Nasze usługi realizowane są w Poznaniu i okolicach.

Info: Fotowoltaika

Program PROSUMENT wspiera ekologiczne decyzje konsumentów, którzy chcą zainstalować w swoim domu system fotowoltaiczny. Aktualnie oferowane dotacje mają wysokość 30% kosztów wykonania instalacji. Istotne w planowaniu takiego przedsięwzięcia jest ukształtowanie terenu - należy zwrócić na nie uwagę przy wyborze systemu.

© 2017 www.eksperyment9.pl